کیش؛ امروز نیازمند یک تصویر، برند و اعتبار جدید است پایگاه خبری ، تحلیلی اقتصاد کیش نیوز

  امروز شمسی

پایگاه خبری ، تحلیلی اقتصاد کیش نیوز همراه با آخرین و جدیدترین اخبار و رویدادهای محلی ، منطقه ای و کشور
  مناقصه ها و مزایده ها  مناقصه ها و مزایده ها   ارتباط با ما  ارتباط با ما   نیازمندی های کیش  نیازمندی های کیش   نسخه PDF اقتصاد کیش  نسخه PDF اقتصاد کیش   ورود کاربران  ورود کاربران   درباره ما  درباره ما   خانه  خانه  
  خبرهای برگزيده
در امور کیش ، عزل و نصب ها و مصوبات دخالتی ندارم
پایان مهلت شماره گذاری موتورهای شارژی در کیش
فعالیت مناطق آزاد وابسته به حضور فعالین اقتصادی است
مشکل خاصی در مناطق آزاد وجود ندارد
منطقه آزاد نباید در دامن مقررات سرزمین اصلی گرفتار بماند
تقدیر سرپرست فدراسیون ورزش کارگری کشور از هیئت ورزش کارگری جزیره کیش
افزایش پرواز های مسیرکیش به ساری
کیش میزبان کلاس داوری درجه ۳ دوچرخه سواری
سازمان منطقه آزاد کیش برنامه های خوبی برای حل مشکل مسکن کیش دارد
نشست مشترک سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی کیش با نمایندگان مجلس شورای اسلامی
میکامال برترین مرکز خرید ایران در رضایتمندی مشتریان شد
رئیس سابق هیئت فوتبال کیش عضو هیئت رئیسه انجمن فوتبال کارگری کیش شد
هدیه انجمن فوتبال کارگران ایران به مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش
افکار، تصمیم و نتیجه متفاوت برای آینده فرزندان کیش

  آخرين اخبار
در امور کیش ، عزل و نصب ها و مصوبات دخالتی ندارم
پایان مهلت شماره گذاری موتورهای شارژی در کیش
فعالیت مناطق آزاد وابسته به حضور فعالین اقتصادی است
پنجشنبه 9 آذر 1402 ، 16 جمادی الاول 1445 ، 30 نوامبر 2023 ، شماره 4353 (1737 دوره جدید)
مشکل خاصی در مناطق آزاد وجود ندارد
منطقه آزاد نباید در دامن مقررات سرزمین اصلی گرفتار بماند
تقدیر سرپرست فدراسیون ورزش کارگری کشور از هیئت ورزش کارگری جزیره کیش
افزایش پرواز های مسیرکیش به ساری
کیش میزبان کلاس داوری درجه ۳ دوچرخه سواری
سازمان منطقه آزاد کیش برنامه های خوبی برای حل مشکل مسکن کیش دارد
  پربيننده ترين اخبار
طرح نهضت ملی مسکن در جزیره کیش
شنبه 4 آذر 1402 ، 11 جمادی الاول 1445 ، 25 نوامبر 2023 ، شماره 4348 (1732 دوره جدید)
دوشنبه 6 آذر 1402 ، 13 جمادی الاول 1445 ، 27 نوامبر 2023 ، شماره 4350 (1734 دوره جدید)
صعود فارس و هرمزگان به مرحله بعد
حسین شمس در جزیره کیش حکم گرفت
میکامال برترین مرکز خرید ایران در رضایتمندی مشتریان شد
انتخاب و معرفی سرمربی تیم ملی فوتسال کارگران کشور در جزیره کیش
اقدام خوب بازار مرکز تجاری کیش در ایجاد حال خوب جزیره
سه شنبه 7 آذر 1402 ، 14 جمادی الاول 1445 ، 28 نوامبر 2023 ، شماره 4351 (1735 دوره جدید)
گذری بر ایستگاه دهم اینوکس 2023 کیش
یکشنبه 5 آذر 1402 ، 12 جمادی الاول 1445 ، 26 نوامبر 2023 ، شماره 4349 (1733 دوره جدید)
  اوقات شرعی  ارسال خبر به ما : چاپ

دکتر سرهنگی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش :
کیش؛ امروز نیازمند یک تصویر، برند و اعتبار جدید است

دکتررحیم سرهنگی؛ مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش درآیین افتتاح برج های طلایی 2 گفت: آن چیزی که امروز جزیره کیش به آن احتیاج دارد یک تصویر، برند و اعتبار جدید است که تک تک ما در ارائه این تصویر نقش داریم .

  


دکتررحیم سرهنگی؛ امیدوارم نامگذاری روز کیش که ایده و پیشنهاد بسیار خوبی بود که توسط آقای انصاری لاری مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد کیش پیشنهاد شد بهانه ای باشد برای اینکه ببینیم ما در مقابل این جزیره زیبای خداوندی تا کنون چه کرده ایم و چه تصویری را مخابره کرده و خواهیم کرد .

به گزارش خبرنگار اقتصاد کیش؛ دکتر رحیم سرهنگی؛ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آیین آیین افتتاحیه برج طلایی 2 جزیره کیش که همزمان با 20 آبان (روز کیش)  برگزارشد،ضمن تقدیر از سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت  ارائه تصویر زیبایی  از کیش که میتواند به خارج از جزیره مخابره شود گفت: یک سرمایه گذار منابع اقتصادی ، شخصی و زمان و انرژی که برای انجام کاری می گذارد شاید مغایر با نفع شخصی اش باشد ، اما گاهی نفع جمعی ایجاب می کند که تصمیمی خاص در یک مقطع زمانی گرفته شود تا همگی بتوانیم تصویر خوبی را از کیش به بیرون ارائه نماییم.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت : هر گاه  در جامعه ای ، انسان ها نفع جمعی را دیدند و نفع شخصی را کنار گذاشتند ما می توانیم بگوییم  این جامعه در حال توسعه و پیشرفت است  والا  با جامعه ای با مهره هایی از هم گسیخته که هر کدام قدرتی دارند و یک جامعه جدا شده از نخبگان  و ناموفق روبرو خواهیم بود.

سرهنگی با بیان اینکه در جامعه  یک بخش دولتی و یک بخش خصویی داریم که هر کدام از اینها وظیفه ای را برعهده دارند، افزود : در این میان یک بخش مردمی نیاز است که این دو را بالانس و متعادل نماید. یعنی اگر ما یک جامعه را کلا به دو بخش خصوصی و دولتی تقسیم کنیم، بخش خصوصی که باید نفع خود را تامین  کند و بخش دولتی که بستر سازی  و نظارت نماید ، ضلع سوم بخش مردمی خواهد بود که  توجه به آن تعادل ایجاد می کند  و این چیزی است که در همه جای دنیا برای توسعه و پیشرفت هر منطقه و کشور لازم است.  مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود : ما در کیش به بخش مردمی احتیاج داریم  یعنی نگاه بخش خصوصی باید این باشد که علاوه بر اینکه سود بخش خودم را می بینیم باید سود نفع عمومی جامعه را هم ببینم و خوشبختانه  در کیش دوستان زیادی هستند که این نگاه را دارند و با این رویکرد  فعالیت های خود را  به جلو می برند. این افراد در کنار هر فعالیت اقتصادی که انجام می دهند مسئولیت اجتماعی شان را هم در نظر دارند که توجه به آن، جامعه را متعادل نگه می دارد. سرهنگی با بیان اینکه خداراشکر این وجهه در بخش عمده سرمایه گذاران کیش  پررنگ است و در کنارهمه فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری به مسئولیت اجتماعی خود هم پرداخته اند،  افزود : تصویری که از کیش به بیرون از جزیره مخابره می کنیم قطعا روی تعداد گردشگرانی که وارد جزیره می شوند، سرمایه گذاران جدید و حتی روی نگاه قانونگذار و سیاستگذار تاثیر بسزایی دارد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر اینکه حتی کوچکترین حوزه ها و بخش ها در جزیره کیش در ارائه تصویر درست از جزیره کیش نقش و اهمیت دارند گفت: آنجا که مسافر وارد جزیره می شود و متاسفانه با تصویری مبتنی برعدم صداقت مواجه می شود و آن را با سایرین به اشتراک می گذارد نتیجه مطلوبی برای کیش در پی نخواهد داشت واین  تصویر درست و خوبی برای کیش  نیست. دکتر سرهنگی بیان داشت: آن چیزی که امروز جزیره کیش به آن احتیاج دارد یک تصویر ، برند و اعتبار جدید است که تک تک ما در ارائه این تصویر نقش داریم . امیدوارم نامگذاری روز کیش که ایده و پیشنهاد بسیار خوبی بود که  توسط آقای انصاری لاری مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد کیش پیشنهاد شد، بهانه ای باشد برای اینکه ببینیم ما در مقابل این جزیره زیبای خداوندی تا کنون چه کرده ایم و چه تصویری را مخابره کرده و خواهیم کرد . وی با اشاره به این نکته  که هر کسی ممکن است سالهای زیاد یا سالهای محدودی را در جزیره گذرانده باشد، گفت: آن چیزی که ما از خودمان به جا می گذاریم و مردم آن را قضاوت می کنند بسیار  مهم  است که باید بدان توجه داشت.  

وی ضمن تبریک به آقای حسین رباطی مالک و سرمایه گذار برج های طلایی جزیره کیش برای خلق این اثر زیبای هنری، به همه کسانی که دلشان برای توسعه و پیشرفت کیش زیبا می تپد دست مریزاد گفت.

 

 شماره خبر : 5910         آرشيو آخرین اخبار         آرشيو همه اخبارeghtesad-kish.ir

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به پایگاه خبری ، تحلیلی اقتصاد کیش نیوز بوده و استفاده از آن با درج منبع بلامانع است.